Ehtiras.Su - N=1 EHTIRASLI CHAT+TANISLIQ
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
16:00, FT, Botafogo RJ 1:2 Sao Paulo
22:00, , Cruzeiro -:- Flamengo

England - Premier League
13:30, FT, Leicester City 2:1 Tottenham Hotspur
16:00, FT, Burnley 2:0 Norwich City
16:00, FT, Everton 0:2 Sheffield United
16:00, FT, Manchester City 8:0 Watford
18:30, 65', Newcastle United 0:0 Brighton & Hove Albion

France - Ligue 1
17:35, FT, Marseille 1:1 Montpellier
20:00, , Reims -:- Monaco
20:00, , Metz -:- Amiens
20:00, , Bordeaux -:- Brest
20:00, , Nimes -:- Toulouse
20:00, , Nice -:- Dijon

Germany - 1. Bundesliga
15:30, FT, Bayern Munich 4:0 FC Koeln
15:30, FT, Bayer Leverkusen 2:0 Union Berlin
15:30, FT, Hertha Berlin 2:1 Paderborn
15:30, FT, Freiburg 1:1 Augsburg
18:30, 61', Werder Bremen 0:2 RasenBallsport Leipzig

Italy - Serie A
15:00, FT, Udinese 0:1 Brescia
18:00, 90', Juventus 2:1 Hellas Verona
20:45, , AC Milan -:- Inter

Netherlands - Eredivisie
18:30, 64', Sparta Rotterdam 4:0 RKC Waalwijk
19:45, 6', Willem II 0:0 VVV-Venlo
19:45, 5', FC Groningen 0:0 PEC Zwolle
20:45, , Vitesse -:- Fortuna Sittard

Portugal - Primeira Liga
19:00, HT, Belenenses SAD 0:1 Rio Ave
21:30, , Moreirense -:- Benfica

Russia - Premier League
13:00, FT, FK Akhmat 1:1 Krylya Sovetov Samara
18:00, 90', FC Tambov 2:1 FC Rostov
18:05, 87', Zenit St. Petersburg 5:0 Rubin Kazan

Spain - LaLiga
13:00, FT, Villarreal 2:0 Real Valladolid
16:00, FT, Levante 0:0 Eibar
18:30, 60', Atletico Madrid 0:0 Celta Vigo
21:00, , Granada -:- Barcelona

Argentina - Superliga
00:00, FT, Union 0:0 Rosario Central
02:10, FT, Argentinos Juniors 3:1 Central Cordoba de Santiago
18:15, 79', Estudiantes 1:0 Patronato de Parana
20:30, , Defensa y Justicia -:- Huracan
22:45, , San Lorenzo -:- Boca Juniors

Austria - Bundesliga
17:00, FT, Mattersburg 3:3 Sturm Graz
17:00, FT, Admira Moedling 1:1 SKN St. Poelten
17:00, FT, WSG Swarovski Tirol 0:2 Rapid Wien

Belgium - First Division A
18:00, 90', Sporting Charleroi 0:3 St.Truiden
20:00, , Waasland-Beveren -:- Royal Excel Mouscron
20:00, , Royal Antwerp -:- Cercle Brugge
20:30, , Genk -:- Oostende

Bulgaria - First Professional League
16:30, FT, Botev Vratsa 0:0 Dunav Ruse
19:00, HT, Slavia Sofia 0:0 Levski Sofia

Croatia - 1. Division
16:30, FT, Slaven 2:0 HNK Gorica
19:00, HT, NK Varazdin 0:0 Dinamo Zagreb

Czech Republic - 1. Liga
16:30, FT, Slovacko 1:1 Teplice
16:30, FT, Opava 1:1 Slovan Liberec
16:30, FT, Pribram 0:2 Karvina
19:00, 45', SK Dynamo Ceske Budejovice 0:2 Viktoria Plzen

England - Championship
13:30, FT, Leeds United 1:1 Derby County
16:00, FT, Brentford 0:0 Stoke City
16:00, FT, Bristol City 0:0 Swansea City
16:00, FT, Cardiff City 1:0 Middlesbrough
16:00, FT, Luton Town 0:3 Hull City
16:00, FT, Millwall 1:2 Queens Park Rangers
16:00, FT, Nottingham Forest 1:0 Barnsley
16:00, FT, Reading 1:2 Blackburn Rovers
16:00, FT, Sheffield Wednesday 1:1 Fulham
16:00, FT, Wigan Athletic 2:0 Charlton Athletic
16:05, FT, Birmingham City 0:1 Preston North End

Finland - Veikkausliiga Championship Group
12:00, FT, Honka 3:1 HJK

Finland - Veikkausliiga Relegation Group
14:00, FT, KPV 4:1 RoPS
17:00, FT, HIFK 2:0 SJK

Germany - 2. Bundesliga
13:00, FT, VfB Stuttgart 2:0 Greuther Fuerth
13:00, FT, Nuernberg 1:1 Karlsruher SC
13:00, FT, Sandhausen 1:1 Bochum
13:00, FT, Wehen 2:5 Arminia Bielefeld

Greece - Super League
16:15, FT, NFC Volos 1:0 OFI Crete
18:30, 62', Asteras Tripolis 2:1 Atromitos
19:00, HT, Panetolikos 0:0 AEK Athens

Israel - Ligat HaAl
17:00, FT, Maccabi Netanya 2:2 Hapoel Kfar Saba
18:00, FT, Sektzia Nes Tziona 0:1 Bnei Yehuda Tel Aviv
19:30, 21', Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0:0 Beitar Jerusalem
19:30, 20', Maccabi Tel Aviv 0:0 Maccabi Haifa

Italy - Serie B
15:00, FT, Benevento 1:0 Cosenza
15:00, FT, Cremonese 2:1 Crotone
15:00, FT, Empoli 1:0 Cittadella
15:00, FT, Juve Stabia 1:5 Ascoli Calcio 1898 FC
15:00, FT, Livorno 2:1 Pordenone Calcio
15:00, FT, Pescara 1:1 Virtus Entella
15:00, FT, Spezia 2:2 Perugia
18:05, 88', Chievo Verona 2:2 Pisa

Mexico - Liga MX Apertura
04:00, FT, Monarcas Morelia 1:0 CD Guadalajara
04:00, FT, Atlas 0:1 Toluca

Netherlands - Eerste Divisie
19:45, 5', Helmond Sport 0:0 TOP Oss

N. Ireland - Premiership
16:00, FT, Larne 0:0 Dungannon Swifts
16:00, FT, Glentoran 2:1 Warrenpoint Town
16:00, FT, Glenavon 3:1 Ballymena United
16:00, FT, Coleraine 4:2 Crusaders
16:00, FT, Cliftonville 1:0 Institute

Norway - Eliteserien
18:00, FT, Brann 0:0 FK Haugesund

Poland - Ekstraklasa
15:00, FT, LKS Lodz 1:4 Arka Gdynia
17:30, FT, Lechia Gdansk 2:0 Korona Kielce
20:00, , Slask Wroclaw -:- Zaglebie Lubin

Romania - Liga I
14:00, FT, FC Voluntari 1:2 FC Academica Clinceni
16:30, FT, Sepsi OSK 3:0 Hermannstadt
19:30, 21', Astra Giurgiu 0:1 Dinamo Bucuresti

Scotland - Premiership
16:00, FT, Livingston 0:2 Aberdeen
16:00, FT, Motherwell 1:2 Ross County
16:00, FT, St. Mirren 0:0 Hamilton Academical

Slovakia - Super Liga
17:00, FT, DAC 1904 Dunajska Streda 0:1 Ruzomberok
19:00, HT, SKF Sered 0:0 Zlate Moravce
19:00, HT, Zilina 1:0 FK Pohronie
19:00, HT, Nitra 0:0 Zemplin Michalovce

Slovenia - Prva Liga
18:00, 90', Aluminij 3:0 Tabor

Spain - LaLiga2
16:00, FT, Cadiz 0:0 Deportivo La Coruna
18:00, 90', Real Zaragoza 0:0 Lugo
20:00, , Rayo Vallecano -:- Almeria
20:30, , Albacete -:- Malaga

Sweden - Allsvenskan
13:30, FT, Falkenbergs FF 1:0 Oestersunds FK
16:00, FT, IFK Norrkoeping 3:0 Oerebro
16:00, FT, Kalmar FF 1:1 Haecken
18:05, 90', IFK Gothenburg 2:1 Sirius

Switzerland - Super League
19:00, HT, Xamax 1:1 Sion
19:00, HT, St. Gallen 2:0 Servette

Turkey - Super Lig
14:00, FT, Kasimpasa 3:0 Antalyaspor
16:30, FT, Kayserispor 1:1 Denizlispor
19:00, HT, Fenerbahce 1:1 Ankaragucu

Ukraine - Premier League
13:00, FT, FC Lviv 0:1 Olimpik Donetsk
16:00, FT, Zorya 0:0 Mariupol

USA - Major League Soccer
21:30, , Atlanta United -:- San Jose Earthquakes
23:00, , Vancouver Whitecaps -:- Columbus Crew

USA - USL League One
01:00, FT, Greenville Triumph SC 3:1 Toronto FC II

Belgium - First Division B 1st Stage
17:00, FT, Virton 3:0 Beerschot
20:30, , Westerlo -:- Union St.-Gilloise

Brazil - Serie B
00:15, FT, Criciuma 0:1 Atletico GO
02:30, FT, Sport Recife 0:2 America MG
16:00, FT, Guarani 1:0 Parana Clube
21:30, , Bragantino -:- Londrina EC

Egypt - Premier League
15:00, FT, El Geish 0:1 Al Mokawloon Al Arab
17:30, FT, El Gounah 0:1 Ismaily SC
20:00, , Pyramids FC -:- ENPPI

England - League 1
16:00, FT, Accrington Stanley 1:1 Blackpool
16:00, FT, AFC Wimbledon 1:3 Bristol Rovers
16:00, FT, Bolton Wanderers 1:1 Sunderland
16:00, Cnc, Bury -:- Coventry City
16:00, FT, Doncaster Rovers 2:0 Peterborough United
16:00, FT, Fleetwood Town 2:1 Rochdale
16:00, FT, Gillingham 0:1 Ipswich Town
16:00, FT, Lincoln City 0:6 Oxford United
16:00, FT, Milton Keynes Dons 0:1 Southend United
16:00, FT, Rotherham United 0:0 Shrewsbury Town
16:00, FT, Tranmere Rovers 2:1 Burton Albion
16:00, FT, Wycombe Wanderers 1:0 Portsmouth

England - League 2
16:00, FT, Bradford City 3:1 Carlisle United
16:00, FT, Cambridge United 0:1 Swindon Town
16:00, FT, Colchester United 2:1 Leyton Orient
16:00, FT, Crewe Alexandra 4:1 Salford City
16:00, FT, Forest Green Rovers 0:0 Stevenage
16:00, FT, Grimsby Town 1:0 Macclesfield Town
16:00, FT, Newport County 1:1 Exeter City
16:00, FT, Northampton Town 2:2 Crawley Town
16:00, FT, Oldham Athletic 3:1 Morecambe
16:00, FT, Plymouth Argyle 0:2 Cheltenham Town
16:00, FT, Port Vale 2:2 Mansfield Town
16:00, FT, Walsall 1:0 Scunthorpe United

Estonia - Meistriliiga
12:00, FT, Nomme JK Kalju 6:0 Talinna Kalev
12:00, FT, Paide Linnameeskond 4:0 Tulevik Viljandi
15:00, FT, FCI Levadia 1:0 Narva Trans

France - Ligue 2
15:00, FT, Caen 0:2 Lens

Italy - Serie C Grp. A
15:00, FT, Pro Vercelli 1:2 ASDC Gozzano
20:45, , Pistoiese -:- Como

Italy - Serie C Grp. B
15:00, FT, ArzignanoChiampo 0:1 Sudtirol
17:30, FT, Carpi 2:1 Rimini
18:30, 63', Ravenna 1:0 Imolese Calcio
20:45, , Modena -:- FeralpiSalo
20:45, , R.C. Cesena -:- Piacenza

Italy - Serie C Grp. C
16:00, FT, Rende 1:1 Teramo

Norway - 1. Divisjon
15:30, FT, Kongsvinger 1:2 Ull/Kisa

Portugal - Segunda Liga
12:00, FT, Oliveirense 0:0 FC Porto B
17:00, FT, Chaves 2:3 Sporting Covilha
17:00, FT, Nacional 2:1 Penafiel
17:00, FT, Academico Viseu 1:0 Farense

Russia - National Football League
14:00, FT, Nizhny Novgorod 1:1 Avangard Kursk
15:00, FT, Spartak Moscow II 0:3 Neftekhimik
16:00, FT, Mordovya 1:0 Tekstilshchik
16:00, FT, Chayka 1:1 FC Krasnodar II
16:00, FT, Torpedo Moscow 2:1 Tom Tomsk
17:00, FT, Armavir FC 0:0 Luch Energiya Vladivostok
17:00, FT, Baltika 2:1 FC Rotor Volgograd
17:00, FT, Fakel 0:3 Khimki
17:00, FT, Chertanovo Moscow 0:1 Shinnik Yaroslavl

Scotland - Championship
16:00, FT, Alloa Athletic 1:4 Ayr United
16:00, FT, Dundee United 2:1 Arbroath
16:00, FT, Inverness CT 2:0 Queen of South
16:00, FT, Greenock Morton 1:0 Dundee FC
16:00, FT, Partick Thistle 0:3 Dunfermline Athletic

Scotland - League One
16:00, FT, Airdrieonians 0:1 Raith Rovers
16:00, FT, East Fife 2:2 Dumbarton
16:00, FT, Forfar Athletic 2:0 Montrose
16:00, FT, Peterhead 1:1 Clyde
16:00, FT, Stranraer 0:3 Falkirk

Serbia - Super Liga
16:00, FT, Indjija 0:1 Radnicki Nis
18:00, 90', FK Spartak Subotica 1:0 Javor
18:00, 80', Cukaricki 1:0 Mladost Lucani
18:00, FT, Napredak 1:3 TSC Backa Topola
18:00, FT, Rad Beograd 0:1 FK Radnik Surdulica
20:00, , Vojvodina -:- Vozdovac
20:00, , Macva Sabac -:- Proleter

Singapore - S.League
11:30, FT, Home United FC 3:2 Geylang International FC

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, FT, Coruxo F.C. 0:0 Ibiza-Eivissa
18:00, FT, UP Langreo 0:0 Getafe B

Spain - Segunda B Grp. II
16:30, FT, Osasuna B 4:2 Real Union

Spain - Segunda B Grp. III
17:00, FT, Villarreal B 0:1 Barcelona B
19:00, HT, Atletico Levante UD 0:0 Llagostera

Spain - Segunda B Grp. IV
18:30, 66', UCAM Murcia 2:1 Granada B
19:00, HT, Cordoba 0:1 CD Badajoz

Sweden - Superettan
13:30, FT, Varbergs BoIS FC 5:0 Syrianska
16:00, FT, Joenkoepings Soedra 0:2 Norrby
16:00, FT, Dalkurd FF 2:1 Oesters IF

Turkey - 1. Lig
13:00, FT, Umraniyespor 1:1 Boluspor
15:30, FT, Altay 0:0 Keciorengucu
15:30, FT, Osmanlispor FK 2:1 Altinordu
18:00, 90', Adana Demirspor 3:1 Bursaspor

Wales - Premier League
15:30, FT, Carmarthen 2:6 TNS
15:30, FT, Penybont 3:1 Airbus UK Broughton
15:30, FT, Bala Town 1:2 Cardiff Met University

Argentina - Primera Nacional Zona A
02:10, FT, Ferro Carril Oeste 2:1 Nueva Chicago
18:05, 87', Temperley 1:2 Club Atletico Estudiantes
20:30, , Atlanta -:- Guillermo Brown

Argentina - Primera Nacional Zona B
20:30, , All Boys -:- Atletico Rafaela
20:30, , Almagro -:- Chacarita Juniors
20:30, , Villa Dalmine -:- Deportivo Riestra

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
18:00, 89', San Telmo 2:0 Sacachispas FC
20:30, , Flandria -:- Almirante Brown

Austria - 2. Liga
14:30, FT, FC Liefering 2:2 FC Wacker Innsbruck
20:00, , Floridsdorfer AC -:- Dornbirn

Azerbaijan - Premier League
15:30, FT, Sumqayit 1:0 Sabah FK
17:45, FT, Sabail 1:1 FK Qabala

Belarus - Premier League
15:00, FT, FK Slutsk 1:2 Torpedo Zhodino
17:00, FT, Neman Grodno 1:0 Dnyapro Mogilev
18:00, FAA, FC Torpedo Minsk 0:3 BATE Borisov
19:45, 9', Shakhtyor Soligorsk 0:0 FK Vitebsk

Bolivia - Primera Division - Clausura
21:00, , Always Ready -:- The Strongest

Bosnia-Herzegovina - Premier League
16:30, FT, FK Mladost Doboj Kakanj 2:0 Sloboda Tuzla
16:30, FT, FK Tuzla City 2:1 FK Sarajevo
19:00, HT, Borac Banja Luka 0:1 Siroki Brijeg
19:30, 22', Zeljeznicar 0:0 Radnik Bijeljina

China - Super League
09:30, FT, Dalian Yifang 2:0 Shenzhen FC
13:35, FT, Shandong Luneng 2:2 Shanghai Shenhua
13:35, FT, Hebei CFFC 2:1 Tianjin Teda

China - China League
09:30, FT, Shaanxi Changan 1:0 Guizhou Hengfeng
10:00, FT, Sichuan Longfa 0:0 Nantong Zhiyun FC
11:30, FT, Xinjiang Tianshan 4:3 Shanghai Shenxin
13:30, FT, Zhejiang Greentown 2:1 Beijing BG
13:30, FT, Nei Mongol Zhongyou FC 1:1 Meizhou Hakka

Colombia - Primera A Clausura
01:30, FT, Tolima 0:1 La Equidad
21:00, , Deportivo Pasto -:- Atletico Nacional
23:00, , Patriotas -:- Atletico Huila

Cyprus - 1. Division
17:00, FT, Omonia Nicosia 1:0 Apollon Limassol
19:00, HT, AEL Limassol 0:0 Doxa Katokopia

Czech Republic - FNL
10:15, FT, MFK Chrudim 1:1 FC Vlasim
10:15, FT, Trinec 4:2 Zizkov
10:15, FT, Dukla Praha 3:2 Usti nad Labem
16:30, FT, FK Varnsdorf 1:2 Pardubice
16:30, FT, SK Lisen 3:0 SK Prostejov
17:00, FT, Hradec Kralove 1:0 FK Slavoj Vysehrad

Denmark - 2. Division Grp. 1
14:00, FT, Frem 1:1 Vanloese
14:00, FT, Hilleroed 3:1 HIK
15:00, FT, Skovshoved 1:2 FA 2000

Denmark - 2. Division Grp. 2
12:00, FT, Vejgaard 0:3 Aarhus Fremad
13:30, FT, VSK Aarhus 0:3 FC Sydvest 05
14:00, FT, Naesby 1:1 Thisted
14:00, FT, Middelfart 1:1 Brabrand

Ecuador - Serie A
02:15, FT, Tecnico Universitario 4:4 Guayaquil City
22:15, , CD America de Quito -:- Emelec

England - National League
16:00, FT, Aldershot Town 1:0 Wrexham
16:00, FT, Boreham Wood 4:0 Stockport County
16:00, FT, Bromley 2:1 Notts County
16:00, FT, Chorley 1:1 Woking
16:00, FT, Ebbsfleet United 0:3 Barrow
16:00, FT, FC Halifax Town 4:2 Barnet
16:00, FT, Hartlepool United 0:2 Dover
16:00, FT, Maidenhead United 1:1 Harrogate
16:00, FT, Solihull Moors 0:1 Yeovil Town
16:00, FT, Sutton United 4:0 Chesterfield
16:00, FT, Torquay United 0:0 Dagenham & Redbridge
18:20, 69', AFC Fylde 2:1 Eastleigh

Finland - Ykkonen
14:00, FT, Musan Salama 0:4 AC Oulu
14:00, FT, MYPA 2:3 FC KTP
14:00, FT, FF Jaro 3:1 TPV Tampere
16:00, FT, AC Kajaani 1:2 EIF

Finland - Kakkonen - Lohko A
14:00, FT, NJS 1:4 Mikkelin Palloilijat
14:00, FT, FC Viikingit 1:2 Klubi 04
14:00, FT, JaePS 2:1 FC Reipas

Finland - Kakkonen - Lohko B
14:00, FT, Pallo-Iirot 0:1 KaePa
14:00, FT, Tampere United 1:2 EPS
14:00, FT, SalPa 1:2 GrIFK Grankulla
14:00, FT, IF Gnistan 5:1 FC Jazz
14:00, FT, Espoo 4:1 Ilves II

Finland - Kakkonen - Lohko C
14:00, FT, VPS-j 0:2 Kajha
14:00, FT, FCV 5:0 VIFK

Georgia - Erovnuli Liga
14:00, FT, Chikhura 0:2 Dinamo Tbilisi
16:00, FT, WIT Georgia Tbilisi 0:2 Dila Gori

Germany - 3. Liga
14:00, FT, Chemnitzer FC 3:2 Carl Zeiss Jena
14:00, FT, Kaiserslautern 1:1 Magdeburg
14:00, FT, Duisburg 2:1 1860 Muenchen
14:00, FT, Unterhaching 2:0 Sonnenhof Grossaspach
14:00, FT, Hallescher FC 2:2 Preussen Muenster
14:00, FT, Viktoria Koeln 1904 0:0 Eintracht Braunschweig

Germany - Regionalliga Bayern
14:00, FT, TSV Rain/Lech 1:1 FV Illertissen
14:00, FT, FC Schweinfurt 1:0 Augsburg II
14:00, FT, SV Heimstetten 1:0 TSV Buchbach
14:00, FT, SV Schalding-Heining 0:3 FC Memmingen
14:00, FT, Viktoria Aschaffenburg 2:0 VfR Garching
14:00, FT, VfB Eichstaett 1:1 1860 Rosenheim
14:00, FT, TSV Aubstadt 1:3 Tuerkguecue Muenchen
14:00, FT, Greuther Fuerth II 2:0 SpVgg Bayreuth

Germany - Regionalliga North
14:00, FT, Heider SV 2:0 St.Pauli II
16:00, FT, SSV Jeddeloh 3:0 HSC Hannover

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, FC Viktoria 1889 Berlin 0:0 Optik Rathenow
13:30, FT, Bischofswerdaer FV 2:0 SV Lichtenberg 47
13:30, FT, BSG Chemie Leipzig 1:3 Hertha Berlin II

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, FT, FC Giessen 0:2 Saarbruecken
14:00, FT, Bayern Alzenau 1:1 Hoffenheim II
14:00, FT, Aalen 1:2 TSG Balingen
14:00, FT, Bahlinger SC 0:2 FSV Frankfurt
14:00, FT, Kickers Offenbach 4:0 TuS RW Koblenz
14:00, FT, Elversberg 0:2 TSV Steinbach

Germany - Regionalliga West
14:00, FT, Sportfreunde Lotte 4:0 Lippstadt
14:00, FT, VfB Homberg 1:1 FC Koeln II
14:00, FT, Borussia Dortmund II 0:4 SV Roedinghausen
14:00, FT, TuS Haltern 0:4 Wattenscheid
14:00, FT, Alemannia Aachen 1:1 Oberhausen

Guatemala - Liga Nacional Apertura
23:00, , CSD Municipal -:- Siquinala

Iceland - 1. Deild
16:00, FT, Keflavik 1:0 Fjoelnir
16:00, FT, Grotta 4:0 Haukar
16:00, FT, Vikingur Olafsvik 4:2 Njardvik
16:00, FT, Throttur Reykjavik 0:0 Afturelding
16:00, FT, Thor Akureyri 0:0 Magni
16:00, FT, Leiknir Reykjavik 2:1 Fram Reykjavik

Ireland - 1. Division
20:45, , Athlone Town -:- Galway United FC
20:45, , Bray Wanderers -:- Drogheda United
20:45, , Cobh Ramblers -:- Longford Town
20:45, , Shelbourne -:- Limerick
20:45, , Wexford FC -:- Cabinteely

Japan - J. League 2
09:00, FT, Avispa Fukuoka 1:1 Fagiano Okayama FC
11:00, FT, Ventforet Kofu 1:1 Albirex Niigata
11:00, FT, V-Varen Nagasaki 1:0 Kyoto Sanga FC
12:00, FT, Zweigen Kanazawa 1:0 Renofa Yamaguchi

Kazakhstan - Premier League
11:00, FT, Okzhetpes Kokshetau 1:0 Irtysh Pavlodar
14:00, FT, Kaisar Kyzylorda 0:1 Kairat Almaty
14:00, FT, Taraz 2:2 Atyrau

Latvia - Virsliga
13:00, FT, FK Jelgava 1:1 RFS
14:00, FT, FK Spartaks 4:2 FK Liepaja

Lithuania - A Lyga
12:00, FT, Riteriai 1:1 Zalgiris Vilnius
14:00, FT, FK Kauno Zalgiris 0:2 Suduva
18:00, FAA, Atlantas Klaipeda 3:0 Stumbras Kaunas

North Macedonia - Prva Liga
15:00, FT, FK Borec 1:1 Rabotnicki

Mexico - Ascenso MX Apertura
01:00, FT, Dorados 2:0 Cafetaleros de Chiapas
01:00, FT, Loros de Colima 0:1 Atlante
02:00, FT, Jaibos Tampico Madero 1:0 Leones Negros
04:00, FT, Venados FC 0:0 Alebrijes Oaxaca

Moldova - National Division
15:00, FT, Codru 0:1 Dinamo-Auto
18:00, 90', Speranta 0:0 FC Sheriff

Morocco - Botola Pro
17:00, FT, MCO Oujda 2:1 FUS Rabat

Norway - 2. Divisjon Avd. 1
14:00, FT, Vidar 0:1 Kvik Halden
16:00, FT, Levanger 2:0 Nardo

Norway - 2. Divisjon Avd. 2
16:00, FT, Fram Larvik 4:0 Oppsal
16:00, FT, Baerum 1:0 Elverum

Paraguay - Division Profesional - Clausura
01:30, FT, Sportivo San Lorenzo 0:3 Nacional
22:30, , Deportivo Santani -:- Libertad

Peru - Liga 1 - Clausura
03:00, FT, Universidad Cesar Vallejo 3:1 Deportivo Municipal
20:15, , Union Comercio -:- Academia Cantolao

Poland - 1. Division
17:00, FT, Stal Mielec 1:0 GKS Belchatow
18:00, 90', Chrobry Glogow 2:2 Odra Opole
18:00, FT, Zaglebie Sosnowiec 2:4 GKS Jastrzebie
18:00, 90', Chojniczanka Chojnice 1:3 Radomiak Radom
19:10, 42', Sandecja Nowy Sacz 0:0 Warta Poznan
20:00, , Termalica Nieciecza -:- Miedz Legnica

Poland - 2. Division
15:30, FT, Garbarnia 1:3 GKS Katowice
16:00, FT, Pogon Siedlce 3:2 Blekitni Stargard
16:00, FT, SKRA Czestochowa 2:1 Znicz Pruszkow
16:00, FT, KS Legionovia Legionowo 0:1 Stal Stalowa Wola
17:00, FT, Lech Poznan ll 1:2 Widzew Lodz
19:00, 45', Olimpia Elblag 2:1 Bytovia Bytow
19:00, 45', Polkowice 3:0 Elana Torun

Qatar - Qatar Stars League
15:50, FT, Al-Rayyan 2:0 Al-Khor
18:00, , Al-Wakra -:- Al-Duhail SC

Romania - Liga II
10:00, FT, CS Sportul Snagov 0:1 Miercurea Ciuc
10:00, FT, CS Mioveni 1:1 FC Dunarea Calarasi
10:00, FT, Pandurii 2:5 UTA Arad
10:00, Cnc, Turris-Oltul -:- Luceafarul Oradea
10:00, FT, Turris-Oltul 2:0 Viitorul Pandurii Targu Jiu
10:05, FT, Daco-Getica Bucuresti 2:3 FC Metaloglobus Bucuresti
11:30, FT, Concordia Chiajna 1:1 FC Arges Pitesti
15:30, FT, ASU Politehnica Timisoara 0:0 CSM Resita

Russia - PFL Zone Center
13:00, FT, Ararat Moscow 1:1 Metalurg Lypetsk
13:00, FT, FC Rotor Volgograd II 0:3 Khimik-Arsenal
13:30, FT, Sokol Saratov 3:0 Khimki 2
15:00, FT, Salyut Belgorod 1:0 Kaluga
16:00, FT, Saturn Ramenskoye 0:2 Dinamo Briansk

Russia - PFL Zone South
14:00, FT, Anzhi Makhachkala 1:0 Biolog Novokubansk
14:00, FT, Legion Dinamo 1:0 Druzhba
14:00, FT, SKA Rostov 3:0 Urozhay
15:00, FT, FC Alania Vladikavkaz 5:0 Inter Cherkessk
15:00, FT, Spartak Nalchik 3:0 Spartak Vladikavkaz
15:30, FT, FC Volgar 1:0 Mashuk-KMV
16:00, FT, Krasnodar 3 0:2 FK Makhachkala
16:00, FT, Chernomorets Novorossiysk 3:0 Dinamo Stavropol

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
12:00, FT, FC Chelyabinsk 3:1 Lada SOK
13:00, FT, Zenit Izhevsk 0:1 Zvezda Perm
13:00, FT, NoSta 1:4 Tyumen
13:30, FT, Volga Ulyanovsk 4:3 FC Ufa II
15:00, FT, Akron Tolyatti 1:0 Ural II

Russia - PFL Zone West
11:00, FT, Olimp Khimki 2:5 Zenit St. Petersburg II
13:00, FT, Znamya 0:0 Torpedo Vladimir
14:00, FT, Leningradets 1:0 Zvezda Saint Petersburg
15:00, FT, Pskov 747 1:0 Kolomna
16:00, FT, Lokomotiv-Kazanka Moscow 1:2 Veles Moscow
18:00, 90', Murom 1:2 FC Dolgoprudny

Saudi Arabia - Premier League
17:15, FT, Al-Ettifaq 0:1 Al-Faisaly
17:20, FT, Al Fateh FC 0:2 Al Ahli
19:20, 31', Al Ittihad 0:2 Al Hilal

Scotland - League Two
16:00, FT, Albion Rovers 1:3 Edinburgh City
16:00, FT, Annan Athletic 0:0 Stirling Albion
16:00, FT, Elgin City 0:2 Cove Rangers
16:00, FT, Queen's Park 0:3 Cowdenbeath
16:00, FT, Stenhousemuir 1:0 Brechin City

South Africa - Premier Soccer League
15:00, FT, Polokwane City 3:1 SuperSport United
15:00, FT, Stellenbosch FC 2:2 Black Leopards
15:00, FT, Chippa United 0:0 Bloemfontein Celtic
18:00, 90', Mamelodi Sundowns FC 2:1 Maritzburg United
20:15, , Bidvest Wits -:- Orlando Pirates

South Korea - K-League 1
10:00, FT, Pohang Steelers 2:1 FC Seoul
10:00, FT, Jeju United 3:0 Seongnam FC
12:00, FT, Suwon Bluewings 1:1 Sangju Sangmu

South Korea - K-League 2
12:00, FT, Suwon City 2:2 Daejeon Citizen

Switzerland - Challenge League
17:00, FT, FC Stade Lausanne-Ouchy 3:0 Chiasso
18:00, 90', Winterthur 0:3 Wil
19:00, HT, Aarau 2:1 Schaffhausen

Thailand - Thai League
13:00, FT, Sukhothai FC 2:3 Muang Thong United
14:00, FT, Suphanburi FC 3:0 Ratchaburi FC
15:00, FT, Bangkok United 1:1 Chiangrai United

Tunisia - Ligue I
17:00, Pst, Esperance -:- CA Bizertin

Uruguay - Primera Division Clausura
21:00, , Juventud de las Piedras -:- Club Atletico Penarol

USA - USL Championship
02:00, FT, Birmingham Legion 1:0 Indy Eleven
03:30, FT, New Mexico United 1:3 Reno 1868 FC
04:30, FT, Portland Timbers II 6:3 Tacoma Defiance
04:30, FT, LA Galaxy II 1:1 San Antonio FC

Venezuela - Primera Division - Clausura
21:30, Cnc, Deportivo Anzoategui -:- Zulia
22:00, , Estudiantes de Caracas -:- Academia Puerto Cabello
22:00, , Lala FC -:- Zamora FC
22:00, , Portuguesa FC -:- Deportivo Tachira
22:00, , Carabobo FC -:- Aragua FC

Vietnam - V-League
12:00, FT, Da Nang 1:0 FLC Thanh Hoa
14:00, FT, Khanh Hoa Nha Trang 3:0 Nam Dinh

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 34.204.176.189
© Butun Huquqlar Qorunur..!
heyatim.Az Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat