Ehtiras.Su - N=1 EHTIRASLI CHAT+TANISLIQ
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
20:00, , Gremio -:- Flamengo
20:00, , Bahia -:- Palmeiras
22:00, , Corinthians -:- Internacional
22:00, , Chapecoense AF -:- Ceara
22:00, , Athletico Paranaense -:- Botafogo RJ
23:00, , Fortaleza -:- CS Alagoano

International - EURO Qualification Grp. A
18:00, , Bulgaria -:- Czech Republic
18:00, , Kosovo -:- England

International - EURO Qualification Grp. B
15:00, 82', Serbia 2:1 Ukraine
15:05, 78', Luxembourg 0:1 Portugal

International - EURO Qualification Grp. H
20:45, , Albania -:- France
20:45, , Andorra -:- Turkey
20:45, , Moldova -:- Iceland

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. A
14:00, FT, Chad 0:2 Mali
17:00, , Guinea -:- Namibia

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. B
14:00, FT, Uganda 2:0 Malawi
14:00, FT, South Sudan 1:2 Burkina Faso

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. C
14:00, FT, South Africa 1:0 Sudan

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. D
20:00, , Gabon -:- Angola

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. F
17:00, , Rwanda -:- Cameroon

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. I
14:00, FT, Eswatini 1:4 Senegal
17:00, , Congo -:- Guinea-Bissau

International - Africa Cup of Nations Qualification Grp. L
14:00, FT, Benin 1:0 Sierra Leone
17:00, , Lesotho -:- Nigeria

Australia - A-League
06:00, FT, Brisbane Roar FC 4:3 Melbourne City FC
08:30, FT, Sydney FC 2:1 Melbourne Victory

International - EURO U21 Qualification Grp. 9
16:00, 40', Germany U21 1:1 Belgium U21

International - Friendlies
15:00, 84', Lithuania 1:0 New Zealand

Netherlands - Eerste Divisie
12:15, FT, Telstar 0:2 Go Ahead Eagles
14:30, FT, FC Den Bosch 3:3 Excelsior
16:45, , Cambuur -:- Almere City FC

Spain - LaLiga2
12:00, FT, Ponferradina 1:1 Girona
14:00, FT, Alcorcon 1:0 Malaga
16:00, 39', Real Oviedo 0:0 Sporting Gijon
18:30, , Lugo -:- Racing Santander
18:30, , Mirandes -:- Las Palmas
21:00, , Tenerife -:- Cadiz

International - World Cup U17 Final Stage
19:00, , Netherlands U17 -:- France U17
23:00, , Mexico U17 -:- Brazil U17

Belgium - First Division B 2nd Stage
16:00, 39', Union St.Gilloise 1:0 Virton
20:00, , Roeselare -:- Westerlo

Brazil - Serie B
20:00, , Sport Recife -:- Vila Nova
20:00, , Sao Bento -:- Brasil de Pelotas
22:30, , Figueirense -:- Cuiaba

England - League 1
13:00, FT, Tranmere Rovers 0:2 Wycombe Wanderers

Italy - Serie C Grp. A
15:00, 80', Como 1:3 Pro Vercelli
15:00, 87', Olbia 1:2 Novara
15:00, 83', Renate 1:1 Pianese
15:00, 78', Pistoiese 0:1 Monza
17:30, , Carrarese -:- S.S. Arezzo
17:30, , Giana Erminio -:- Robur Siena
17:30, , ASDC Gozzano -:- Pro Patria
17:30, , Pontedera -:- Lecco

Italy - Serie C Grp. B
15:00, 85', L.R. Vicenza Virtus 1:0 Ravenna
15:00, Pst, Imolese Calcio -:- Triestina
15:00, 87', Alma Juventus Fano 2:4 Piacenza
15:00, 80', Sudtirol 3:0 Sambenedettese
17:30, , Gubbio -:- R.C. Cesena
17:30, , Carpi -:- Fermana
17:30, , Modena -:- Virtus Verona
17:30, , Reggio Audace -:- Vis Pesaro
17:30, , Rimini -:- ArzignanoChiampo

Italy - Serie C Grp. C
15:00, 82', Casertana 2:0 Avellino
15:00, 84', Paganese 0:1 Bari
15:00, 84', Rende 1:0 AZ Picerno ASD
15:00, FAA, Rieti 0:3 Reggina
15:00, 73', Sicula Leonzio 1:1 Virtus Francavilla
16:00, 38', Teramo 0:0 Ternana
17:30, , Viterbese -:- Cavese
17:30, , Potenza -:- Vibonese
20:45, , Catanzaro -:- Catania

Portugal - Segunda Liga
12:15, FT, Mafra 2:2 Sporting Covilha

Russia - National Football League
10:00, FT, FC Yenisey Krasnoyarsk 3:0 Tom Tomsk
11:00, FT, Tekstilshchik 1:2 Neftekhimik
11:30, FT, Spartak Moscow II 0:2 Luch Energiya Vladivostok
12:00, FT, Avangard Kursk 2:2 Shinnik Yaroslavl
13:00, FT, Mordovya 1:1 Fakel
13:00, FT, Nizhny Novgorod 1:2 Chayka
13:00, FT, FC Rotor Volgograd 0:0 FC Krasnodar II
14:00, FT, Armavir FC 2:1 Torpedo Moscow
15:00, 83', Baltika 1:0 SKA-Khabarovsk
15:00, 78', Khimki 2:1 Chertanovo Moscow

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, FT, Atletico Baleares 1:1 Real Madrid Castilla
12:00, FT, Ibiza-Eivissa 1:0 Getafe B
12:00, FT, Racing de Ferrol 3:3 Melilla
12:00, FT, San Sebastian de los Reyes 1:2 Pena Dep. Santa Eulalia
12:00, FT, Rayo Majadahonda 0:2 UP Langreo
12:00, FT, Internacional de Madrid CF 6:0 Las Palmas B
17:00, , Pontevedra -:- Marino Luanco

Spain - Segunda B Grp. II
12:00, FT, Tudelano 0:0 Real Sociedad B
15:30, 54', Real Valladolid B 0:0 CD Calahorra
17:00, , Salamanca CF UDS -:- Alaves B
17:00, , Leonesa -:- Club Haro Deportivo
17:00, , Logrones -:- Burgos CF
18:00, , Real Union -:- Guijuelo

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, FT, Atletico Levante UD 3:1 La Nucia
12:00, FT, Llagostera 1:0 Lleida Esportiu
12:00, Cnc, Reus -:- Ebro
12:00, FT, AE Prat 0:2 Espanyol B
12:00, FT, FC Andorra 2:1 Ebro
17:00, , Orihuela -:- Castellon
17:00, , Sabadell -:- Gimnastic
18:00, , Hercules -:- Valencia B
18:00, , Barcelona B -:- UD Cornella

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, FT, Granada B 0:0 Villarrubia CF
12:00, FT, Recreativo Huelva 0:0 Real Murcia
16:30, 11', Marbella FC 0:0 Yeclano
16:30, 10', Atletico Sanluqueno CF 0:1 Sevilla Atletico
17:00, , Linense -:- CD Badajoz
17:00, , Don Benito -:- Cadiz B
17:00, , Merida -:- Algeciras
17:00, , UCAM Murcia -:- Cordoba
17:00, , Cartagena -:- CF Talavera de la Reina

Algeria - Ligue 1
18:45, , MC Alger -:- CA Bordj Bou Arreridj

Argentina - Primera Nacional Zona B
21:30, , Gimnasia Mendoza -:- Instituto
23:15, , Tigre -:- Brown de Adrogue

Argentina - Federal A Zona A
21:00, , Juventud Unida Gualeguaychu -:- Union de Sunchales
21:00, , San Martin de Formosa -:- CA Chaco For Ever
22:00, , Defensores de Belgrano de Villa Ramallo -:- Gimnasia y Esgrima de Concepcion
23:00, , Atletico Guemes -:- Douglas Haig
23:30, , Sarmiento de Resistencia -:- Crucero del Norte

Argentina - Federal A Zona B
21:00, , Olimpo -:- Sansinena BB
21:00, , Club Sportivo Penarol -:- Juventud Unida Universitario
22:00, , Club Cipolletti -:- CASD Camioneros

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
21:00, , Sacachispas FC -:- Acassuso
21:00, , CD UAI Urquiza -:- CA Talleres Remedios de Escalada
21:00, , Deportivo Armenio -:- Comunicaciones
21:00, , San Telmo -:- CA San Miguel
21:10, , Almirante Brown -:- Argentino de Quilmes

Bolivia - Primera Division - Clausura
22:00, Pst, Guabira -:- Sport Boys Warnes

Chile - Primera Division
16:00, Pst, Universidad Catolica -:- Colo Colo
19:00, Pst, Deportes Iquique -:- Huachipato
21:15, Pst, Coquimbo Unido -:- O'Higgins

Chile - Cup
23:00, Pst, Universidad Catolica -:- Colo Colo

Colombia - Primera A Clausura Playoff Grp. B
20:30, , Santa Fe -:- Alianza Petrolera
22:30, , America de Cali -:- Deportivo Cali

Costa Rica - Primera Division Apertura
00:00, FT, Municipal Perez Zeledon 1:0 Club Sport Herediano
03:00, FT, Deportivo Saprissa 0:2 Grecia

Denmark - 1. Division
13:45, FT, Naestved 0:1 Fremad Amager
15:00, 80', Skive 0:2 Kolding IF

El Salvador - Primera Division - Apertura
22:00, , El Vencedor -:- Jocoro FC
22:15, , Independiente FC -:- Municipal Limeno
23:00, , CD Sonsonate -:- Once Deportivo

Germany - Regionalliga North
14:00, FT, Oldenburg 2:1 Holstein Kiel II
14:00, FT, Eintracht Norderstedt 1:0 FC Hansa Lueneburg
14:00, FT, TSV Havelse 1:2 SV Drochtersen/Assel

Germany - Regionalliga West
14:00, FT, Fortuna Koeln 0:2 Borussia Dortmund II

Greece - Super League 2
13:45, FT, Platanias 0:1 Apollon Smirnis
14:00, FT, Levadiakos 2:0 Apollon Larissa
14:00, FT, Ergotelis 4:2 AE Karaiskakis
14:00, FT, AOK Kerkyra 0:2 Kissamikos FC

Mexico - Ascenso MX Apertura Final Stage
00:00, FT, Atlante 2:0 Mineros de Zacatecas
03:00, FT, Jaibos Tampico Madero 0:0 Celaya
19:00, , Leones Negros -:- CA Zacatepec

Nigeria - NPFL
16:00, 41', Plateau United 1:1 Wikki Tourist
16:00, 32', Delta Force FC 0:0 Jigawa Golden Stars
16:00, 39', Kano Pillars 0:0 Lobi Stars
16:00, 37', Heartland Owerri 0:0 Akwa Starlets
16:00, 39', Ifeanyi Ubah United 1:0 Rivers United FC
16:00, 36', Enugu Rangers 0:0 MFM FC
16:00, 32', Warri Wolves FC 0:0 Adamawa United
16:00, 36', Abia Warriors 1:1 Sunshine Stars
16:00, 32', Katsina United 0:0 Nasarawa United
16:00, 37', Enyimba 3:0 Akwa United

Peru - Liga 1 - Clausura
02:00, FT, Sport Boys 2:1 Binacional
17:00, , Sporting Cristal -:- Alianza Universidad
19:00, , Deportivo Municipal -:- Universidad San Martin
21:30, , CD UT Cajamarca -:- Universitario de Deportes

Poland - 1. Division
12:40, FT, Warta Poznan 0:2 Stal Mielec

Poland - 2. Division
13:00, FT, Pogon Siedlce 2:1 Stal Rzeszow
13:05, FT, Znicz Pruszkow 2:1 GKS Katowice

Romania - Liga II
10:00, FT, Concordia Chiajna 1:1 CS Mioveni
11:00, FT, FC Arges Pitesti 1:1 Petrolul Ploiesti
13:00, FT, FC Metaloglobus Bucuresti 1:1 UTA Arad
15:30, , Turris-Oltul -:- Universitatea Cluj

Russia - PFL Zone South
11:00, FT, Krasnodar 3 0:1 Spartak Nalchik
12:00, FT, Inter Cherkessk 0:1 Druzhba
12:00, FT, Dinamo Stavropol 1:2 Urozhay
12:00, FT, FK Makhachkala 2:1 Biolog Novokubansk
12:00, FT, Spartak Vladikavkaz 1:0 Anzhi Makhachkala
13:00, FT, FC Volgar 1:1 Legion Dinamo

Uruguay - Primera Division Clausura
20:00, , Nacional -:- Club Atletico Penarol

Venezuela - Primera Division - Clausura Final Stage
21:00, , Deportivo Lara -:- Llaneros de Guanare

Australia - W-League
06:00, FT, Sydney FC 3:0 Melbourne Victory
06:00, FT, Canberra United FC 2:0 Perth Glory
08:00, FT, Newcastle Jets 1:1 Melbourne City FC

International - CONCACAF Nations League B Grp. 1
23:00, , French Guiana -:- St. Kitts and Nevis

International - CONCACAF Nations League B Grp. 2
00:00, FT, Saint Lucia 1:0 Dominican Republic
04:00, FT, El Salvador 1:0 Montserrat

International - CONCACAF Nations League C Grp. 1
01:30, FT, Cayman Islands 1:0 U.S. Virgin Islands

International - CONCACAF Nations League C Grp. 2
21:00, , Bonaire -:- Bahamas

International - CONCACAF Nations League C Grp. 3
02:00, FT, Guatemala 5:0 Puerto Rico

France - Division 1
14:45, FT, Guingamp 2:0 Paris FC

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----

Sizin İp: 3.226.254.115
© Butun Huquqlar Qorunur..!
heyatim.Az Chata Qayit
---
Azeri chat, sayt, pulsuz yukleme, pulsuz, mp3, mp4, 3ge, tema, sekil, sekiller, video, vidyo, prikollar, prikol, axtar, yukle, hekaye, mekan, dini chat, dini sayt, tanisliq, taniwliq, azeri forum, medeni terbiyeli cat